Oktawood

Oktawood on ettevõte mis tegeleb Jaapani traditsioonidel põhineva söestunud puidust toodete valmistamisega. Eesmärgiks oleme seadnud et iga kodu ja iga projekt saaks omanäolise ja erilise välimuse läbi puidu põletamise protsessi.

Jaapanis on puitu selliselt töödeldud juba sajandeid. Meie poolt toodetud laudis on oma omadustelt sama hea ja paremgi kui Jaapani meistrite käe all valminud Yakisugi. Oktawood on tänapäevaste vahendite ja tööriistadega võimeline tootma laudist kiiremini ilma, et peaksime järele andma söestunud puidu kvaliteedis. Tänu nüüdisaegsetele töövahenditele ja võimalustele võime öelda, et oleme tulemust isegi parandanud.

Söestunud puit on loomupäraselt juba suurema tulepüsivusega kui värvitud, õlitatud, peitsitud või töötlemata puit. Tihtipeale on nõutud puitmaterjalidele tulepüsivusklassi, eriti ühiskondlikes hoonetes nagu näiteks kortermajades, koolides või kaubanduskeskustes. Meie saame pakkuda oma toodetele kõrgeimat tulepüsivusklassi B-s1,d0. Töödeldes seda vee baasil loodussõbraliku vahendiga mis ei erita elukeskkonda kahjulikke osakesi.

Toote kvaliteet ja kliendi rahulolu on meie prioriteet number üks.

Kõik tooted on töödeldu loodussõbralike vahenditega.